Bosch pompy ciepła

Seria wysokowydajnych produktów przeznaczona do klimatyzacji wszystkich typów budynków, takich jak hotele, biura, szpitale, restauracje, domy wielorodzinne, szkoły, itp.

System VRF oferuje korzyści wynikające z indywidualnej regulacji i centralnego sterowania, jak również może być podłączony do systemu instalacji w budynku. Dzięki różnym jednostkom wewnętrznym i ponad 100 poziomom mocy projektanci, architekci i inwestorzy zawsze mają do dyspozycji właściwy produkt.

Oprogramowanie ułatwiające wybór systemu gwarantuje wysoką jakość wzornictwa i oferuje optymalne rozwiązanie w zakresie wyboru produktu. Urządzenie klimatyzacyjne marki Bosch ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF): pompa ciepła (2-rurowa), odzysk ciepła (3-rurowy), miniklimatyzator VRF (2-rurowy).

Bosch Klimatyzacja

Urządzenia klimatyzacyjne z linii Climate marki Bosch, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, są energooszczędne, ciche, łatwe w montażu, eksploatacji i obsłudze oraz dbają o środowisko naturalne.

Bosch oferuje nowoczesne rozwiązania dla utrzymania odpowiedniego komfortu w pomieszczeniach, dbając o najlepszą jakość powietrza przy jednoczesnej modulacji temperatury.

Urządzenia klimatyzacyjne marki Bosch są skonstruowane w taki sposób, aby każdego dnia podnosić jakość życia poprzez zastosowanie rozwiązań, które nie tylko dbają o środowisko, ale także o zdrowie użytkowników.

Designed by