GROUND-THERM VENTIFLEX plus

System VENTIFLEX PLUS firmy Ground-Therm składa się z elastycznych kanałów wentylacyjnych, skrzynek rozprężnych, rozdzielaczy oraz dodatkowych elementów zapewniających łatwą instalację systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji. Kanały systemu VENTIFLEX można łatwo ukryć w wylewce, stropach lub pod tynkiem. W przeciwieństwie do tradycyjnych instalacji na ocynkowanych rurach, materiał z którego składa się system VENTIFLEX jest całkowicie odporny na korozję.

 

Właściwości higieniczne

Antystatyczne, przeciwgrzybiczne i antybakteryjne właściwości wewnętrznej powłoki zapewniają wymaganą czystość systemu wentylacji. Wewnętrzna powłoka uniemożliwia rozwój bakterii i grzybów, zapewniając tym samym wysoką higienę powietrza w budynku.

Prosty montaż

Wysoka elastyczność i mała waga kanałów wentylacyjnych oraz kształtek VENTIFLEX pozwala na szybkie rozprowadzenie kanałów na budowie. Montaż systemu przy pomocy specjalnego klucza i nożyka jest łatwy i precyzyjny.

Estetyka

Wysoka sztywność oraz niewielka średnica zewnętrzna kanałów wentylacyjnych VENTIFLEX VTX pozwala na montaż systemu w stropie, pod wylewką oraz pod tynkiem.

Niewielkie straty ciśnienia

Ograniczona do minimum ilość łączeń i kształtek oraz łagodne łuki rozprowadzanych kanałów gwarantują minimalne straty ciśnienia na instalacji.

Brak szumu

Zachowując reżim przepływu powietrza uzyskuje się bardzo dobre właściwości akustyczne systemu wentylacyjnego.

Designed by