Jesteśmy producentem elementów wentylacji, oferujemy największy wybór rozwiązań wentylacyjnych dla Twojego domu i budynków użyteczności publicznej.

Zapewniamy fachową obsługę, szybką realizację zamówień i korzystne warunki współpracy dając gwarancję dobrego produktu w najniższej cenie dla naszych partnerów handlowych. Współpracujemy z najlepszymi na rynku polskim i europejskim.

Dołącz do grona naszych odbiorców i zajrzyj na szczegóły oferty, korzystaj z rabatów i programu lojalnościowego a my dostosujemy ofertę do twoich potrzeb, dając satysfakcję ze współpracy z nami.

Prezentujemy około 400 modeli kratek wentylacyjnych z tworzywa i metalu w tym również wentylację do drzwi, tuleje, kratki drzwiowe. Nowoczesne wydajniejsze systemy wentylacyjne z tworzywa i przewody wentylacyjne aluminiowe typu flex. Wentylatory wysokiej jakości i nowoczesne wzornictwo w konkurencyjnych cenach. Akcesoria wentylacyjne z tworzywa i metalu, drzwiczki rewizyjne. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędny atest i certyfikaty.

Designed by